מה יתרונכם על פני החברות הגדולות שמארגנות מדי פעם טיולים ללפלנד?
יתרוננו הוא שאנחנו מארגנים חופשות בכפר נופש בינלאומי, כך שהנופשים הישראלים משתלבים בקבוצות בינלאומיות קטנות וההדרכה מתקיימת באנגלית. בניגוד לחברות האחרות שמציעות טיסות שכר רק לישראלים. האווירה בכפר הנופש האריניבה היא אינטימית ומשפחתית ואין אווירה של קבוצה גדולה.אנחנו מוציאים קבוצות לאורך כל השנה בזמן המתאים לכם. כפר הנופש ממוקם בצפון, במקום אידיאלי לפעילויות שלג. המקום הוא אותנטי ומפגיש עם המקומיים.

האם אפשר לבחור את הפעילויות ולהרכיב תוכנית אישית?
כן, אתם יכולים לבחור ממגוון הפעילויות ולהרכיב תוכנית המתאימה לכם. יש אפשרות למספר ימים מזחלות כלבים, אופנועי שלג, פעילויות קלות יותר ועוד לפי רצונכם. אנחנו נתאים לכם תוכנית המתאימה לכם.

מי אתם?
אנחנו הנציגים של כפר הנופש האריניבה בישראל. אנחנו עוזרים ללקוחות הישראלים להזמין ולהרכיב את הספארי בלפלנד, לשביעות רצון הלקוחות.אנחנו מספקים מידע וחוסכים מהלקוח את הטרחה בארגון התוכנית.

האם בהזמנת החופשה דרככם יש תוספת תשלום?
לא. הלקוח משלם את המחיר הרישמי של כפר הנופש,שהוא אחיד לכל לקוחות מכל העולם.

הטיסה?
הטיסה אינה כלולה במחיר. יש לטוס להלסינקי דרך יעד באירופה. משם טיסה פנימית לקיטילה. אנחנו עובדים עם סוכן נסיעות המתמחה בטיסות ללפלנד, כך שאנחנו יכולים לארגן את הטיסה.

מזג האוויר?
כנסו ללינק הבא כדי לקבל מידע בנושא טמפרטורות שעות אור ועוד.
www.visitfinland.com/w5/index.nsf/(Pages)/Snow_Cover_and_Mean_Temperatures

ילדים?
לילדים זו חוויה אדירה. הם יכולים להשתתף בכל הפעילויות. גילאי 5-14 מקבלים 40% הנחה בחדר עם שני מבוגרים. בחדר עם מבוגר אחד מקבלים 25% הנחה.